Русенски университет “Ангел Кънчев”
XXII РЕПУБЛИКАНСКА СТУДЕНТСКА ОЛИМПИАДА ПО ПРОГРАМИРАНЕ

Участници в XXII републиканска студентската олимпиада по програмиране по отбори

1. Американски университет в България

Списък на участниците

АУ

1. Васил Василев
2. Еранд Смакай
3. Ергис Ристани

Ръководители

1. Емил Келеведжиев

2. Бургаски свободен университет

Списък на участниците

БСУ1

1. Андон Георгиев Андонов
2. Иван Александров Илиев
3. Станко Атанасов Янев

БСУ2

1. Петър Светославов Петров
2. Александър Николаев Николаев
3. Никола Павлов Джапунов

Ръководители

1. Динко Гичев
2. Димитър Минчев

3. Варненски свободен университет

Списък на участниците

ВСУ1

1. Даниел Живков Желязков
2. Добромир Емилиянов Енчев
3. Свилен Руменов Добрев

ВСУ2

1. Преслав Николаев Дудев
2. Мартин Чавдаров Арнаудов
3. Мая Димитрова Ралева

Ръководители

1. Веселина Спасова

4. Великотърновски университет “Св. св. Кирил и Методий”

Списък на участниците

ВТУ

1. Мартин Олегов Александров
2. Ангел Бончев Бонев
3. Невена Евгениева Георгиева

Ръководители

1. Валентин Пенев Бакоев

5. Икономически университет – Варна

Списък на участниците

ИУ1

1. Пламена Сашкова Маринова
2. Ангел Иванов Николов
3. Юлиян Христов Левендов

ИУ2

1. Дарин Красимиров Начев
2. Димитър Йосифов Ангелов
3. Манол Дончев Александров

Ръководители

1. Стойчо Стоев

6. Нов български университет

Списък на участниците

НБУ1

1. Велислав Симеонов Николов
2. Камен Николов Великов
3. Кирил Руменов Вучков

НБУ2

1. Нинко Миодраг Ковачевич
2. Александър Георгиев Ненков
3. Тихомир Илиев Илиев

Ръководители

1. Николай Киров Киров
2. Ласко Маринов Ласков

7. Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”

Списък на участниците

ПУ

1. Борислав Иванов Митрев
2. Георги Димчев Спасов
3. Васил Димитров Рангелов

Ръководители

1. Никола Велизариев Вълчанов

8. Технически университет – София

Списък на участниците

ТУС

1. Виктор Яворов Попов
2. Костадин Владимиров Костадинов
3. Валентин Фиданов Бахтев

Ръководители

1. Антония Тодорова Ташева

9. Технически университет – Габрово

Списък на участниците

ТУГ

1. Емил Руменов Драганов
2. Методи Валентинов Петков
3. Петко Пламенов Бояджиев

Ръководители

1. Стоян Недков Капралов
2. Станимир Йорданов Йорданов

10. Софийски университет „Св. Климент Охридски”

Списък на участниците

СУ1

1. Ивайло Странджев
2. Александър Георгиев
3. Веселин Георгиев

СУ2

1. Искрен Чернев
2. Преслав Ле
3. Васил Люцканов

СУ3

1. Иван Георгиев
2. Стефан Аврамов
3. Иван Тодоров

СУ4

1. Недялко Присадников
2. Господин Бодуров
3. Петър Пъдевски

Ръководители

1. Красимир Манев (СУ1 и СУ3)
2. Милослав Средков (СУ2 и СУ4)

11. Шуменски университет „Епископ Константин Преславски”

Списък на участниците

Trakia United

1. Стефан Стратиев
2. Недялко Недялков
3. Адриан Атанасов

Team 3.11

1. Димо Малчев
2. Мирослав Колев
3. Стоян Константинов

Trakia City

1. Ивайло Стратиев
2. Боян Павлов
3. Павел Пенев

SHU1

1. Емил Петров
2. Тодор Колев
3. Мартин Цветков

Ръководители

1. Петър Петров
2. Бисерка Йовчева
3. Валентина Спасова
4. Милко Янков

12. Югозападен университет

Списък на участниците

ЮЗУ

1. Ванчо Андонов
2. Николай Георгиев
3. Методи Трайков

Ръководители

1. Иван Тренчев
2. Иван Тодорин

13. Русенски университет „Ангел Кънчев”

Списък на участниците

РУ1

1. Христо Илков Илиев
2. Светослав Ивайлов Касабов
3. Венцислав Красимиров Русев

РУ2

1. Виктор Костадинов
2. Йордан Гигов
3. Димитър Цанков

Ръководители

1. Каталина Григорова
2. Пламенка Христова
За контакти: Каталина Григорова 082/888 464, 0899 458 152, e-mail: kgrigorova@ami.uni-ruse.bg
                      Пламенка Христова  082/888 326, 0886 313 693, e-mail: phristova@ami.uni-ruse.bg